Individualių namų statyba

Individualių namų statyba

Individualiu namų statyba, nuo pamatų betonavimo iki stogo, kartu su namo vidine ir išorine apdaila. Taip pat atliekamos tokios paslaugos kaip langų išmatavimas, montavimas. Turime platų  langų,
Induvidualių namų ststybastoglangių
ir palangių pasirinkimą tiek dizainu tiek spalvų gama. Tiek plastikiniai, tiek mediniai, standartiniai ir nestandartiniai užsakymai priimami.

Kodel verta rinkis mus individualaus namo statybai ?

Atlikdami paruošiamuosius darbus individualiu namu statybai, išvalome ir išlyginame teritoriją, esant reikalui nugriauname senus esamus pastatus ar statinius, jeigu jie trukdo namo statybai, išrauname kelmus, iškertame krūmus, išrenkame akmenis, išpjauname medžius, kurie trukdo atlikti statybinius darbus, o likusius apsaugome nuo sužalojimo, aptverdami tvorelėmis ar kitais būdais.

dsc02460Nuo statybos aikštelės paviršiaus 20-30 cm storio sluoksniu nuimame augalinį sluoksnį, kurį sandėliuojame nuošalioje statybvietės vietoje ir paliekame iki namo statybos pabaigos.

Baigę nuvalymo darbus atliekame geodezinius nužymėjimai. Sklypo ribas pažymime stulpeliais. Vėliau vadovaujantis brėžinyje nurodytais atstumais nuo sklypo ribų pažymime pagrindines statomo namo ašis. Pažymėję pastato kampus, patikriname ar juos jungiančios įstrižainės yra vienodo ilgio. Taip pat patikriname ar atstumai sutinka su brėžinyje nurodytais atstumais.