Lietaus nuvedimo sistemos

lietaus-nuvedimo-sistemos-profill    lietaus-nuvedimo-sistemos    nikoll

Lietaus vandens nuvedimo sistema (t.y. lietvamzdžiais, latakais ir t.t.) užbaigiami stogo dengimo darbai.Vanduo yra skvarbus – lašas po lašo gali ir akmenį pratašyti. Dėl to „Ruukki“ lietaus nuvedimo sistemas gaminame iš geriausių žaliavų. Galime pasiūlyti ne tik specialiais polimerais padengtas plienines, bet ir alucinko, varines, aliumines lietaus nuvedimo sistemas.

Kodėl reikia dėti lietaus nuvedimo sistemas?

Lietaus nuvedimo sistemos – būtina detalė užbaigiant statomą namą. Vienos yra skirtos efektyviems namams, kuriuose gyvena praktiški, energiją ir aplinką tausojantys žmonės, kitos puikiai tinka bet kokiam statiniui. Kodėl reikia visiems? Nes vanduo, kad ir koks silpnas ir nekaltas atrodytų, per ilgą laiką gali padaryti labai daug žalos. Pavyzdžiui, tiesiai nuo stogo bėgantis lietaus vanduo sugadins veją, išmuš duobeles tarp akmenukų ar netgi pakenks pamatui, todėl būtina pasirūpinti lietaus vandens nuvedimo sistemos įrengimu taip, kad vanduo nutekėtų į saugią vietą, nekenktų Jūsų namui.

Universalios lietaus nuvedimo sistemos gali būti pritaikomos labai skirtingiems namams, nepriklausomai nuo jų stiliaus, eksterjero ar dydžio. Svarbu – stogas turi būti šlaitinis, tačiau ir plokštiesm stogams yra siūlomos specialios lietaus vandens nuvedimo sistemos, kurios dar svarbesnės – besikaupiantis vanduo ant stogo – tai ne tik naujas vandens telkinys, bet ir visa puokštė problemų namuose.

Praktiški žmonės vis dažniau pagalvoja apie lietaus vandens surinkimą specialiose talpose. Jei namas dar tik statomas – patogu tokią talpą įsirengti po žeme, tačiau jei jau namą pastatėte, o aplinką susitvarkėte – puikiai tinka ir gerai atrodančios talpyklos išorėje. Jos gali priminti didelį ąsotį, koloną ar dar ką nors, tad tai bus ne tik vandens talpykla, bet ir puiki puošmena. Universalu, patogu, naudinga!

Kiekviename name būna įvairios lietaus nuvedimo sistemos, tačiau ne visuose namuose jos tinkamai atlieka savo pagrindinę funkciją. To priežastimi gali būti ne tik nekokybiški gaminiai, bet ir netinkamas jų montavimas. Vanduo teka ten, kur jam patogu ir tik žemyn, todėl visuomet turi būti padarytas tinkamas nuolydis, lietaus vanduo „į kalniuką“ neužbėgs, montuojant į tai svarbu atkreipti dėmesį ir, jei reikia, pakoreguoti latakų aukštį bei atstumą nuo stogo taip, kad būtų tinkamas nuolydis. Specialios montavimo medžiagos padaro šį procesą labai paprastu – tereikia nepamiršti tuo pasirūpinti.