Lauko dailylentės

Prekiaujame jau nugruntuotomis ir padengtomis dailylentėmis. Jos padengiamos ne vėliau kaip per dvi paras nuo išobliavimo, tad padengimo vaškas ar alyva gerai sukimba su dar neužsivėrusiomis medžio skaidulomis ir tarnauja žymiai ilgiau.

Apie lauko dailylentes:

Namo išvaizda dažnai įtakoja mūsų nuomonės susidarymą apie ten gyvenančius asmenis. Tačiau fasado atnaujinimu derėtų susirūpinti ne tik dėl aplinkinių požiūrio, bet ir dėl namo būklės, gyventojų sveikatos. Ypač tai aktualu kalbant apie senos statybos pastatus, kurių namo išorinė, apsauginė dalis jau pradėjo pelyti ar šis procesas gerokai įsisenėjo. Juk bėgant laikui tai daro įtaką žmonių savijautai ir pakenkia pagrindinėms namo konstrukcijoms.

 

Svarstantiems apie namo fasado atnaujinimą – lauko dailylentės

 

Siekiant atnaujinti esamo pastato išvaizdą gana nedidelėmis pastangomis ir išlaidomis dažnas pasirenka medines ar plastikines dailylentes. Tai vienos populiariausių medžiagų, iš kurių populiarumu pirmauja medinės lauko dailylentės. Nors jos brangesnės už plastikines, tačiau vertinantys kokybiškus gaminius ir natūralumą noriau investuoja į ilgaamžį ir ekologiškesnį rezultatą.

 

Pasitelkus medines lauko apdailos lentas galima atnaujinti namo, sodo namelio, pirties ir kitų kiemo statinių, komercinės ir visuomeninės paskirties pastatų išvaizdą. Dailylentės yra bene geriausias sprendimas tuomet, kai siekiama atnaujinti savo namo fasado išvaizdą, neišleidžiant itin didelės pinigų sumos medžiagoms ir atliekamam darbui, o rezultatas išties būna džiuginantis.

 

Pasitelkus dailylentes įmanoma atnaujinti tokią pačią namo išvaizdą, sukurti labai panašų rezultatą ar visiškai pakeisti namo išorę. Tai padaryti nėra sudėtinga, kadangi yra didelis skirtingų dailylenčių ir montavimo galimybių pasirinkimas.

 

Lauko dailylenčių ypatumai ir montavimo galimybės

 

  • Naudojamas medis. Kai kurie gamintojai lauko apdailai siūlo dailylentes iš maumedžio, tačiau tai nėra itin geras sprendimas, kadangi bent kiek netinkamai išdžiovintas maumedis stipriai įgeria išorės drėgmę ir džiūdamas traukiasi, o vėliau vėl plečiasi, taip pažeidžiant esamą išvaizdą ir kokybę. Įvertinusi orų permainas šalyje, mūsų įmonė siūlo eglės ar pušies lauko dailylentes, kurios pasižymi patvariu ir ilgaamžiu rezultatu. Šių medžių rūšių dailylentės gaminimo metu specialiai paruošiamos ir pritaikomos lauko apdailai, todėl yra atsparios vėjo, lietaus, saulės poveikiui. Apdirbimo metu dailylentės kokybiškai išdžiovinamos iki mažo procentinio drėgnumo, todėl ir eksploatacijos metu pasižymi itin mažu drėgmės įsisavinimu, dėl ko bėgant laikui nesideformuoja. Prekiaujame tik kokybiškais gaminiais, kurie atitinka tarptautinius keliamus standartus.