Langai

Langai

mediniai_langai_trysGalime pasiūlyti Jums langus plastikinius, medinius, orą pralaidžius, ekologiškus ir nekenksmingus gamtai bei sveikatai. Padėsime juos sumontuoti, išsivešime senus.

Individualūs medinių langų sprendimai už prieinamą kainą

Medinių langų gamybos technologijos labai patobulėjo, todėl langai gali būti skirtingo profilio, spalvos, dengti apsauginėmis medžiagomis, pritaikyti pasyviems namams. Medinių langų gamybai naudojami šilumą taupantys stiklo paketai, dėl to langai yra ekonomiški, taupo energijos sąnaudas, gerai praleidžia dienos šviesą. Pasyviems namams yra skirti papildomai apšiltinti, iš išorės aliuminiu kaustyti langai, kurių ypač gera šilumos izoliacija. Visi mūsų gaminiai yra iš natūralių medžiagų, ekologiški, todėl tinkami namams, kuriuose gyvena alergiškų žmonių.

langai_2_1Dėl ekonomiškumo klasikiniai langai mūsų šalyje yra populiariausi. Jie puikiai dera prie įvairaus stiliaus namų, yra atidaromi į patalpos vidų. Mūsų siūlomi standartinių ar neįprastų matmenų mediniai langai tiks tiek daugiabučiams, tiek ir naujai statomiems išskirtinio dizaino ar net istorinio paveldo atnaujinamiems pastatams, kuriems, taip pat ir jų langams, keliami labai aukšti reikalavimai. Juos mediniai gaminiai visiškai atitinka.

Mediena ir jos gaminiai puikiai dera su kitomis statybinėmis ir apdailos medžiagomis, todėl lengvai pritaikomi prie įvairių interjero ir eksterjero stilių. Siūlome skirtingus individualius sprendimus, kurie tiks tiek klasikiniams, tiek moderniems namams ir padės sukurti norimą pastato išvaizdą.

Galutinis apsisprendimas – mediniai ar plastikiniai langai?

Ar viską lemia kaina? Rinkoje mediniai ir plastikiniai langai konkuruoja, tačiau norintys geriausios kokybės visada pasirinks užtikrintą klasikinį variantą – medinius langus. Jie yra daug tvirtesni, laidūs orui, todėl namie nesikaups perteklinė drėgmė, kaip dažnai nutinka turint plastikinius langus. Šie šilumą sulaiko taip pat gerai, bet yra visiškai sandarūs, nelaidūs drėgmei, todėl ji kaupiasi ant sienų, lubų, langai rasoja. Šių langų turėtojai žino tą nepatogumą ryte, kai per aprasojusius langus nieko nesimato, kol jie nenuvalomi. Didžiausias plastikinių langų pranašumas – nedidelė kaina. Tačiau langai juk nekeičiami kasmet, todėl verta rinktis tikrai patikimą ir ilgaamžį, ekologišką gaminį, kuris geriausių savybių nepraras daugelį dešimtmečių. Medinių langų kaina šiek tiek didesnė nei plastikinių, bet kokybė neabejotinai geresnė.